IOI prowadzi platformę gier NFT z opcją Polygon i PayPal

Modele zarabiania na grach są wyczerpane, a tylko technologia blockchain z niezatartymi tokenami i funkcjami DeFi przyniesie nowe życie i znacznie większe zaangażowanie w cyfrowy świat.

Widoczna jest zmiana w stosunku do modelu free-to-play z niskimi możliwościami zarabiania, w którym każdy może skorzystać na graniu w gry dzięki technologii blockchain

Blockchain pozwala na monetyzację określonych umiejętności za pomocą walut i aktywów cyfrowych z dynamiką otwartego rynku.

IOI Corporation zdecydowała się zbudować ekosystem blockchain o nazwie Trade Race Manager, który jest zasilany zdecentralizowanymi finansami i NFT, z jedną ekonomią tokenów odpowiednią dla graczy, handlowców i entuzjastów kryptowalut.

Trade Race Manager to gra typu player-versus-player, która zapewnia nieograniczone nagrody i mechanikę typu play-to-zarabiaj. Podstawowa rozgrywka kręci się wokół zbierania, używania i handlu niezatartymi żetonami.

Opracowujemy NFT, który ma więcej narzędzi, a nie jest tylko przedmiotem do kolekcjonowania lub gier. Jednym z największych wyzwań dla każdego projektu kryptowalutowego jest stworzenie namacalnego narzędzia dla podstawowych tokenów lub aktywów. Jak wszyscy widzieliśmy przez lata, wiele projektów zostało uruchomionych bez jasnego produktu i oferuje tokeny bez rzeczywistych przypadków użycia.

Trade Race Manager miał swoją miękką premierę w 2020 roku i od tego czasu został zaktualizowany, dzięki modelom 3D i funkcjom NFT działającym w naszej skalowalnej sieci blockchain.

Gracze muszą posiadać samochody NFT, aby brać udział w wyścigach i przewidywać najlepszy portfel kryptowalut, aby rozpocząć wyścig. Istnieją wyścigi z różnymi ramami czasowymi i nagrodami. Zwycięzcą jest ten, który uzyska najwyższy wynik. Nawet jeśli gracz nie wygra, otrzymuje codzienne nagrody za posiadanie NFT. Im więcej posiadasz samochodów, tym więcej otrzymasz nagród. Struktura będzie wyglądać następująco:

Samochody NFT.
Stacja zespołu NFT.
Tory NFT.
Samochody NFT w sześciu edycjach są ograniczone do 200 000 sztuk, które będą miały następujące cechy:

Graj i zwiększaj swoje szanse na wygranie rzadkich samochodów.
Zdobądź rzadki pojazd, aby podwoić swoje nagrody.
Uzyskaj dostęp do różnych funkcji platformy.
Zdobądź nagrody za obstawianie.
Możliwości rolnicze.
Sprzedawaj na rynku.
Gry między łańcuchami.
Trzymaj NFT jako przedmiot kolekcjonerski.

NFT będą dostępne wyłącznie na rynku Arkane Network po cenach przedsprzedażowych. Arkane ma unikalną funkcję, dzięki której możesz kupować elementy gry za pośrednictwem PayPal; w przeciwnym razie NFT będą dostępne na naszej platformie za pośrednictwem kryptowalut.

Główną zaletą jest to, że wszystkie transakcje NFT będą realizowane w sieci Matic z niskimi opłatami.

Stacja zespołu NFT

Zamierzamy uruchomić stację zespołową NFT, aby czerpać korzyści bardziej jak właściciel zwycięskiego zespołu i czerpać zyski z przyszłego wzrostu cen. Chcemy zbudować zmotywowaną społeczność, więc może to być kolejna zaleta w budowaniu zwycięskich zespołów.

Właściciel zespołu ma różne możliwości. Zbuduj swój zespół wyścigowy, aby uzyskać 20% od każdego członka premium i zatrudnij menedżerów, aby wygrać mistrzostwa.

Tor NFT

Ostatnim krokiem w podróży NFT będzie możliwość zakupu całego toru. Właściciel otrzyma 3% od każdego obrotu. Nagrody pojawiają się regularnie wraz ze wzrostem ilości.

Więcej partnerstw z wieloma cennymi firmami i funkcjami tokenów, ponieważ wkrótce pojawi się zarządzanie.

Mamy nadzieję, że spodobały Ci się ostatnie aktualizacje. Czekaj na następny artykuł dotyczący planu aukcji.

Dla wszystkich zainteresowanych IOI Trade Race Manager, śledź stronę internetową lub media społecznościowe: