Bitcoin łamie się powyżej

Bitcoin łamie się powyżej 8 000 USD, gdy wartość waluty kryptograficznej nadal rośnie

Bitcoin złamał powyżej 8.000 dolarów po raz pierwszy od maja, po niezwykłym przełomie w losach, w wyniku którego wartość kryptokurty wzrosła o ponad 30 procent w ciągu dwóch tygodni.

Inne główne waluty kryptograficzne, w tym eter, ripple i EOS, wybrzuciły zwykły protokół, nie odzwierciedlając ruchów rynku bitcoinów. Tylko bitcoin gotówki – sam w sobie spinoff bitcoin – po garniturze z 5 procentowym wzrostem w ciągu ostatnich 24 godzin.

Najnowsze wzrosty cen Bitcoin oznacza miesiąc stabilnego odrodzenia, które po Bitcoin najgorszy bitcoin kiedykolwiek rozpocząć do roku. Jego najnowsza cena jest wciąż daleko od rekordów z 2017 roku, kiedy to osiągnęła na krótko blisko 20.000 dolarów, wśród niezwykłego entuzjazmu dla waluty cyfrowej.

Niestabilna historia Bitcoin na zdjęciach
Satoshi Nakamoto tworzy pierwszy blok bitcoinów w 2009 roku
Bitcoin jest po raz pierwszy używany jako waluta
Jedwabny szlak otwiera się dla biznesu
Pojawia się pierwszy bankomat Bitcoin

+
pokaż wszystko
Analitycy stwierdzili, że pozytywne wiadomości pomogły przyspieszyć rozwój bitcoinów, co samo w sobie doprowadzi do dalszych dobrych wiadomości dla przestrzeni kryptokurrency.

„Jest to niezwykle ekscytujący okres dla technologii kryptokurty i łańcuchów blokowych z rosnącym zainteresowaniem ze strony banków i instytucji finansowych warstwy 1“, powiedział The Independent David Sapper, dyrektor operacyjny Blockbid.

„Chociaż wdrożenie planów kryptokurrency zajmie tym firmom trochę czasu, pozytywne wiadomości w sferze kryptokurrency przyniosą korzyści rynkowi i podniosą ceny, jak to miało miejsce w przypadku Bitcoin w ciągu ostatnich siedmiu dni. W miarę jak waluty kryptograficzne rosną i zaczynają przyjmować większą część rynku w odniesieniu do handlu, coraz więcej tych instytucji finansowych będzie poszukiwać sposobów kapitalizacji na rosnącym rynku kryptokurrency“.

POWIERZCHNIĆ WIĘCEJ
Bitcoin zastąpi tradycyjną walutę „za dziesięć lat
Niektórzy eksperci przewidzieli nawet, że najnowszy bieg pomyślności może wziąć bitcoin całą drogę powrotną powyżej 10.000 dolarów.

„Poprzez wznoszenie się ponad te kluczowe bariery oporu, wydawałoby się, że historia się nie powtarza, a w tym ruchu jest prawdziwa siła“, powiedział Matthew Newton, analityk platformy handlowej eToro. „Jeśli bitcoin może zamknąć się powyżej 8000 dolarów dzisiaj, możemy założyć, że możemy mieć dobry bieg do 10.000 dolarów“.

Analiza z platformy porównawczej Finder.com sugeruje również, że zwiększony wolumen obrotu może być za ożywieniem.

„Całkowity wolumen handlu walutami kryptokrytycznymi w ciągu ostatnich siedmiu dni wyniósł 105,5 miliarda dolarów, w porównaniu do 81,7 miliarda dolarów [w zeszłym tygodniu]. Jest to wzrost o 29 procent tygodniowo w ciągu tygodnia“, powiedziała firma w mailu do The Independent.

„Spośród pięciu najlepszych monet pod względem wolumenu obrotów, najbardziej wzrosły środki pieniężne w Bitcoin i Bitcoin, wzrastając odpowiednio o 77 procent i 33 procent“.